Класичні, матові, глянцеві, різних кольорів і текстур - натяжні стелі сьогодні представлені на ринку у великому асортименті. І не дивно, адже з їх допомогою можна створити багату, розкішну атмосферу і втілити в життя найсміливіші дизайнерські рішення. Саме з цієї причини, вони займають впевнені лідируючі позиції на ринку декорованих виробів.

 

Варіанти структур натяжних стель

«Металік» - яскравий представник натяжних стель , який являє собою лакове або сатинове натяжний полотно. Він славиться вражаючим, глибоким, неповторним кольором, а також, на перший погляд, щільною і важкою структурою. Крім того, його унікальні властивості відбивати світло, відмінно підходять для тих, хто бажає внести в приміщення трохи казки.

Так, наприклад, при відсутності ламп, таке полотно виглядає як звичайний лаковий стелю, ні чим не відрізняється від звичайного. Але варто додати кілька лампочок, як воно набуває неймоірну структуру, притягує світло і створює гру променів в приміщенні.Світильники для натяжних стель використовуються всі що існують!

глянцеці натяжні стелі

Ще одним незвичайним виглядом натяжних стель , є перфороване полотно. Воно може бути абсолютно різних відтінків і мати різну фактуру. Характерною рисою такого виду є наявність наскрізних отворів, рівномірно розташованих на поверхні.

фото натяжних стель

Що ж стосується унікальних, неповторних і одночасно вишуканих стель, то до такого можна віднести полотно з фотодруком. Матові натяжні стелі білого, бежевого відтінку можуть бути з абсолютно різними зображеннями, починаючи від романтичних хмар і закінчуючи верхівками багаторічних дерев Булонського лісу. Зображення наносяться на полотно методом фотодруку і створює в приміщенні неповторну атмосферу. Натяжні стелі фото :

фотодрук на стелі

У свою чергу малюнок, нанесений  на глянцеві натяжні стелі , додасть залу - спальні особливої ​​розкоші. 

 

Фірма "Vule" запропонує власні оригінальні рішення, а також втілити будь-які Ваші побажання щодо дизайну, завдяки сучасним технологіям які певний період часу вдосконалюється. Багаторівневі, фотодрук на стелі та тканині, фактурні полотна, зоряне небо, двохрівневі - це лише небагато з того, що ми втілюємо.

телефон (097) 499-0-498
Яндекс.Метрика