1. Ціна на натяжні стелі в залежності від площі приміщення.
Звичайно, ціна на натяжні стелі залежить від площі кімнати. Але тут не все так просто. Вартість 1 кв. м натяжної стелі буде тим вище, чим менше приміщення. Так для одного і того ж натяжної стелі ціна за квадратний метр в кімнаті 20 кв.м складе 400грн, а в кімнаті 6 кв. м. - 850грн. Справа в тому, що у вартість квадратного метра натяжної стелі входять роботи з підготовки приміщення під монтаж стелі - закріплення по периметру спеціального профілю. У маленькій кімнаті ціна підготовчих робіт на квадратний метр виявляється помітно вище.

2. Ціна на натяжні стелі залежить від матеріалу натяжної стелі
Ціна на натяжну стелю залежить від фактури матеріалу, побажань та і від виробника.

Ціни на матові натяжні стелі
Найнижча ціна на матові білі натяжні стелі, що зовні виглядають як якісна побілка. Ціни на такі натяжні стелі починаються від 370грн. за кв. м, а з урахуванням знижок можуть бути ще нижче.

Ціни на натяжні стелі сатин
Трохи дорожче фактура сатин. На відміну від матовою структури сатин має легке віддзеркалення світла, що надає класичному інтер'єру особливу елегантність.

Ціни на глянцеві (лакові) натяжні стелі
Великою популярністю користуються глянсові натяжні стелі. Ще їх називають лакові натяжні стелі. Ціни на глянцеві (лакові) стелі - на пару гривень вище ніж вищесказані . Глянцеві стелі дозволяють робити чудеса з інтер'єром. Вони створюють видимість більшого простору.

Для кожної фактури існує каталог кольорів і відтінків (див. Розділ каталог кольорів і фактур). Ціна для білої натяжної стелі буде однакова як і з кольоровими стелями.

Ціна натяжної стелі також залежить від його виробника. Еталоном якості є французькі натяжні стелі. Гарне перевірена якість у німецьких, бельгійських виробників. Зараз на нашому ринку з'являється багато пропозицій дешевих натяжних стель китайського виробництва, а інші виробники як німецькі і бельгійськи перенесли своє виробництво в Китай. Іноді їх навіть видають за французькі або інші відомі бренди. Не радимо вам гнатися за дешевизною. Дешеві стелі можуть мати неприємний запах, труднощі при монтажі, дефекти за кольором і інші недоліки. І саме тому ми займаємося виключно французькими натяжними стелями.

3. Ціна на натяжну стелю з урахуванням додаткових робіт.
Монтаж кожної натяжної стелі індивідуальний. Кількість необхідних додаткових операцій визначається особливостями приміщення та проекту стелі. Так в залежності від того які у вас плануються світильники треба передбачити закладну під люстри або вбудованих стельових світильників . На ціну впливає кількість кутів в приміщенні, наявність труб, що йдуть в стелю, наявність криволінійних ділянок, витяжки під стелею і деякі інші нюанси. При розрахунку ціни нашими менеджерами всі ці особливості зручно враховуються, або приблизно підрахувати можливо самостійно за допомогою прайсу на нашему сайті.

phoca thumb l vule23phoca thumb l vule49phoca thumb l vule224phoca thumb l vule16phoca thumb l vule47

Натяжні стелі Львів, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Моршин, Стрий, Тернопіль, Трускавець, Теребовля, Червоноград, Дубно, Самбір та інші міста де ми працюємо.

Яндекс.Метрика