Дуже часто в панельних будинках споруди 80-х, 90-х років на стелі зустрічаються залізобетонні перекриття підсилення. Вони різко псують зовнішній вигляд квартири і не дозволяють провести якісний ремонт в повному обсязі. Варіанти які зустрічалися раніше, до появи натяжних стель не відрізнялися якістю і довговічністю. По перше балку можна було поштукатурити та пофарбувати. Такий варіант як правило служив не довго, водоімульсіонка швидко тьмяніла, а штукатурка відвалюється. Так само можливе було обійти балки гіпсокартоном. Але при цьому не було ніяких гарантій що незабаром не з'являться тріщини. Грунти часто бувають рухливі і можливі зсуви в перекриттях панельних будинків та новобудовах, а французькі натяжні стелі навіть за довгі десятиліття не змінюють свої властивості.
З появою натяжних стель і спеціальної системи профілів кріплення з'явилася можливість обходити залізобетонні конструкції та отримувати дуже якісний зовнішній вигляд.

натяжні стеліЗавдяки спеціальним профілям вартість конструкції з натяжної стелі стала порівнянна з гіпсокартонних а термін експлуатації збільшився в рази.

натяжні стелі замість гіпсокартону

Ідеально рівна поверхня натяжної стелі при обході балки дозволила доводити ремонти в старому житловому фонді до максимально високого рівня.

Безліч варіантів обшити натяжною стелею і робити прекрасні конструкції за такі-ж ціни як і гіпсокартон але в рази вищої якості і за мінімальні срокі. Сходовий проліт з натяжної стелі:

Натяжні стелі

Яндекс.Метрика