• натяжні стелі
  • натяжні стелі львів
  • натяжні стелі ціна
Натяжні стелі «Vule» - сміливі рішення в дизайні інтер'єру
натяжні стелі львів

Французькі натяжні стелі «Vule» - це всі ймовірні варіанти стель які тільки існують. Найскладніші дизайнерськи задуми втілюємо в життя більше 24 років.

Найбільший вибір кольорів, фактур натяжних стель , якісні французькі полотна, сучасні технології монтажу натяжних стель , дозволяють втілювати найсміливіші, вишукані дизайнерські рішення, які зможуть задовольнити найвибагливішого замовника.
На одній поверхні натяжної стелі можуть бути об'єднані різні кольору і фактури полотна  - матові, лаковані, під зріз каменю, тощо. Це дозволяє природно інтегрувати натяжна стеля в оздоблення інтер'єру будь-якими матеріалами в будь-якому стилі - від ренесансу і бароко до сучасного техно.
Наші фахівці безкоштовно проведуть всі необхідні виміри приміщення, де буде змонтована натяжна стеля «Vule», допоможуть вам підібрати відповідні моделі люстр, точкових світильників, спеціального обладнання, безперечно впишуться у ваш інтер'єр. Також, за вашим бажанням, вмонтують систему «Зоряне небо»
 


Натяжні стелі (Полотна) «Vule»

фото натяжних стель

Полотна французької компанії «Vule» - це сучасний матеріал, що носить назву «гнучкий вініл». Даний матеріал характеризується високою практичністю, екологічністю, відсутністю будь-якого запаху, стійкістю до вологи, має достатню ширину, а також великий температурний діапазон експлуатації: від +5 до +80 градусів Цельсія, задовольняє вимогам протипожежної безпеки, виконує функцію акустичного коректора.

Надгнучкий вініл - матеріал -  полотна натяжних стель є міцною його товщина складає приблизно 0,17 мм. Завдяки малій товщині, матеріал полотна дуже швидко набуває температури навколишнього середовища, і запобігає утворенню конденсату на поверхні натяжної стелі тому багато вибирають їх, щоб встановити в приміщення з підвищеною вологістю - басейнах, саунах, ванних кімнатах.

Завдяки своїм антистатичним властивостям, поверхня натяжної стелі «Vule» практично не притягує бруд і пил, що дозволяє встановлювати стелі в медичних установах, на кухні, в барах і ресторанах.

 

 
Технології монтажу натяжних стель

натяжні стелі львів
Монтаж «Vule» виконується на спеціальний французький профіль, виготовлений з пластикового сплаву з додатковими елементами, розміщується по перімітру приміщення.
Для фіксації натяжної стелі в профілі, ми використовуємо сучасний метод кріплення.
На відміну від більш дорогого алюмінієвого профілю, технологія монтажу за допомогою пластикового профілю і  сучасної системи кріплення полотна натяжних стель , дає можливість створювати складні криволінійні, об'ємні поверхні, компонувати будь-які матеріали і фактури, непомітні стають зварні шви на  полотні натяжних стель .
Наша система монтажу - це сучасна технологія  натяжних стель , яка вимагає професійного досвіду і високої кваліфікації персоналу. Але, незважаючи на підвищені вимоги до виконавця, дана технологія має істотні переваги перед традиційними методами монтажу натяжних стель  - «гарпунними» і «клиновими».
 
 
Переваги французької технології кріплення
натяжні стелі ціна
Основною перевагою замкової системи кріплення натяжної стелі , є скорочення часу виконання замовлення. Термін виконання робіт по установці натяжної стелі , за допомогою нашої технології, - складає всього кілька годин. У той час, при використанні «гарпуна» - термін виконання замовлення від 10 днів і більше.
Така швидкість обумовлена ​​тим, що замковий тип монтажу натяжної стелі не вимагає приварювання до полотна натяжної стелі , у виробничих умовах, додаткового елементу - «гарпуна». За рахунок додаткового технологічного процесу, який неможливо провести безпосередньо на місці, собівартість робіт, при «гарпунний» методі, є вищою, ніж з використанням замкової системи  монтажу, що також впливає на загальну вартість робіт по установці натяжної стелі . Французький профіль і всі його види можна побачити відвідавши наш офіс.
Крім цього, замковий метод дозволяє центрувати шви зварного полотна натяжних стель по місцю, що забезпечує їх велику непомітність. Також даний метод, монтажу натяжних стель не вимагає надвисокої точності проведення замірів, з точністю до міліметра, що економить і Ваш і наш час.
 
Натяжна стеля - краще ніж гіпсокартон!
Проста побілка стель, яка виконувалася раніше, схоже відходить. Це місце ремонту займають нові матеріали. І їх кількість постійно збільшується. Але постає й інше питання, питання вибору.
Хто полюбляє гіпсокартон в дизайні, не бачили ще робіт з натяжної стелі! Виглядає так само, але набагато витриваліше:
  • Монтаж один-два дні без пилу та бруду.
  • За пару років не треба перефарбовувати.
  • Не тріскає навіть як, що буде усадка будинку.
  • Не змінює структуру та колір.
  • Можливість надавати не тільки одну фактуру гіпсокартона.
  • Натяжні стелі є не тільки глянцеві, сатинові чи матові, а мають ще багато різних фактур.
 Натяжні стелі                       Натяжні стелі 
Обидва матеріали володіють достатньою звукоизоляций, можливо надати різні форми і створення будь-яких композицій. Але можливість зробити задум (ідеї) з натяжної стелі більше варіантів ніж можливості гіпсокартону.
Французькі натяжні стелі Львів дизайн монтаж.

кольори натяжних стель

Чому ми вибираємо французькі  натяжні стелі , а не звичайну "побілку-фарбування", чи навпаки? Справа в тому, що французькі  натяжні стелі служать не менше двадцяти років і встановивши їх можна забути про те, як обсипається штукатурка і утворюються тріщини, про усадки будинку, забути на багато років за ремонт стелі.
Більш детальну інформацію Ви можете отримати за телефоном або завітавши до офісу по вул.Ак.Ефремова 84 / 1В
Новини нашої компанії з французьких натяжних стель :
фотодрук Інновації фотодруку
phoca thumb l vule154 Дизайнерські втілення
phoca thumb s vule1 Натяжні стелі на кухні
phoca thumb s vule260 Обхід балки натяжною стелею

phoca thumb l vule155 Ціна на натяжні стелі

1. Ціна на натяжні стелі в залежності від площі приміщення.
Звичайно, ціна на натяжні стелі залежить від площі кімнати. Але тут не все так просто. Вартість 1 кв. м натяжної стелі буде тим вище, чим менше приміщення. Так для одного і того ж натяжної стелі ціна за квадратний метр в кімнаті 20 кв.м складе 400грн, а в кімнаті 6 кв. м. - 850грн. Справа в тому, що у вартість квадратного метра натяжної стелі входять роботи з підготовки приміщення під монтаж стелі - закріплення по периметру спеціального профілю. У маленькій кімнаті ціна підготовчих робіт на квадратний метр виявляється помітно вище.

2. Ціна на натяжні стелі залежить від матеріалу натяжної стелі
Ціна на натяжну стелю залежить від фактури матеріалу, побажань та і від виробника.

Ціни на матові натяжні стелі
Найнижча ціна на матові білі натяжні стелі, що зовні виглядають як якісна побілка. Ціни на такі натяжні стелі починаються від 370грн. за кв. м, а з урахуванням знижок можуть бути ще нижче.

Ціни на натяжні стелі сатин
Трохи дорожче фактура сатин. На відміну від матовою структури сатин має легке віддзеркалення світла, що надає класичному інтер'єру особливу елегантність.

Ціни на глянцеві (лакові) натяжні стелі
Великою популярністю користуються глянсові натяжні стелі. Ще їх називають лакові натяжні стелі. Ціни на глянцеві (лакові) стелі - на пару гривень вище ніж вищесказані . Глянцеві стелі дозволяють робити чудеса з інтер'єром. Вони створюють видимість більшого простору.

Для кожної фактури існує каталог кольорів і відтінків (див. Розділ каталог кольорів і фактур). Ціна для білої натяжної стелі буде однакова як і з кольоровими стелями.

Ціна натяжної стелі також залежить від його виробника. Еталоном якості є французькі натяжні стелі. Гарне перевірена якість у німецьких, бельгійських виробників. Зараз на нашому ринку з'являється багато пропозицій дешевих натяжних стель китайського виробництва, а інші виробники як німецькі і бельгійськи перенесли своє виробництво в Китай. Іноді їх навіть видають за французькі або інші відомі бренди. Не радимо вам гнатися за дешевизною. Дешеві стелі можуть мати неприємний запах, труднощі при монтажі, дефекти за кольором і інші недоліки. І саме тому ми займаємося виключно французькими натяжними стелями.

3. Ціна на натяжну стелю з урахуванням додаткових робіт.
Монтаж кожної натяжної стелі індивідуальний. Кількість необхідних додаткових операцій визначається особливостями приміщення та проекту стелі. Так в залежності від того які у вас плануються світильники треба передбачити закладну під люстри або вбудованих стельових світильників . На ціну впливає кількість кутів в приміщенні, наявність труб, що йдуть в стелю, наявність криволінійних ділянок, витяжки під стелею і деякі інші нюанси. При розрахунку ціни нашими менеджерами всі ці особливості зручно враховуються, або приблизно підрахувати можливо самостійно за допомогою прайсу на нашему сайті.

phoca thumb l vule23phoca thumb l vule49phoca thumb l vule224phoca thumb l vule16phoca thumb l vule47

Натяжні стелі Львів, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Моршин, Стрий, Тернопіль, Трускавець, Теребовля, Червоноград, Дубно, Самбір та інші міста де ми працюємо.

Де ми працюємо

Ми працюємо у всіх регіонах України. Зв'яжіться з нами і ми надамо Вам всю інформацію про наших філіях в країні.

АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ

Для постійних клієнтів у нас завжди діють знижки. Детально про це можна дізнатися у нашого представника!

Яндекс.Метрика